Süs Havuzu Yapan Firmalar


Süs Havuzu Yapan Firmalar ; Yıllardır mekanlarınıza değişik atmosferler katmak ve bir havuzun ne kadar rahatlatıcı olduğunu sizlere göstermek için çalışan firmamız yapmış olduğu birçok iş ile kendini kanıtlayan ve standartları aşan çizgisi ile her zaman hizmetinizdedir.
 
  Birçok değişik alanda yapmış olduğumuz ve önemli referanslara sahip olan firmamız, alanında uzman peyzaj mimarlarımız ve kalitemizden ödün vermeden işçiliklerini sanata dönüştüren ustalarımız ile TSE standartları ve ulusal havuz enstitüsü normlarına uygun olarak hizmet vermektedir.

  Kullandığımız 1. sınıf kalite malzemeler ile diğer süs havuzu yapan firmalar arasından sıyrılarak müşterilerimize her zaman en iyiyi sunma gayretindeyiz. Yapmış olduğumuz işler ve işçilikler daima garantimiz altındadır.
Uygulama alanlarına göre;

* Yüzme havuzları: Olimpik havuzlar, konut tipi yüzme havuzları, sağlık havuzları, eğlence havuzları gibi örnekler.
* Prefabrike havuzlar: İstenilen zemine gömme tip veya zemin üstü olarak yapılanlar.
* Süs havuzları: Fıskiyeli havuzlar, kaskatlı havuzlar, müzikli ve animasyonlu havuzla ile birçok süs havuzu yapan firmalar arasında yapılmayan su perdeleri ve biyolojik göletler de yapan firmamız bu alanda birçok başarı elde etmiştir.

  Yapılan her havuzun bir tutulmadığı ve ayrıca daha sonrasın da ise teknik servis imkânı veren firmamız, ayrıca tüm havuzların bakımı ve sterilizasyon işlerini de sağlayarak müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır. İstediğiniz her tip havuzun yapımı için yapılan ekspertiz ve ön incelemeler ile daha nasıl verimli olur bunun gayreti ile sizlere hizmet vermekteyiz.